Jeseň a zima

   

 

Kúpanie v zimnom období a večer má svoje čaro aj keď teplota vzduchu dosahuje niekedy aj -10 stupňov. Pobyty v Termalparku v mrazivom alebo dáždivom počasí sú ideálnou možnosťou ako spojiť romantiku s liečbou, oddychom a pohybom. Je ideálne miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Tento dar prírody je základnou odpoveďou na otázku, prečo mnohé tisíce návštevníkov kúpaliska s reumatickou chorobou tu našli vyslobodzujúcu úľavu, uzdravenie, sebavedomie a psychickú pohodu. Termálna voda preto priťahuje ľudí trpiacich reumatizmom, cievnymi, kĺbovými ochoreniami i bolesťami chrbtice celý rok.

       

 

Krytý komplex vo Veľkom Mederi je perfektným miestom na relaxáciu a oddych. Okrem bazénov ponúka návštevníkom aj perličkový kúpeľ, masáž, biosolárium, bioptron liečbu,rôzne sauny, kozmetický salón či termoakupresúrne masáže. 

     Aj jeseň môže byť považovaná za najkrajšie obdobie v celom roku. Źiarlivo sfarbená príroda priťahuje ľudi do prírody, do lesov, do parkov a k vode.  Práve jeseň ľuďom dodáva novú energiu.                                                                              

   

 

V pekný a mrazivý zimný deň tak človek takmer zadarmo s horúcim čajom v termoske načerpá energiu do pracovných dní, nadýcha sa ticha, pokoja a nedotknutej prírodnej krásy.

  

  

 

 

aktualizované: 16.04.2024 22:10:44